Haber Sitesi

İMTİYAZ SAHİBİ - Grantee

Serpil Tunce
s.tunce@habersitesi.org

ADRES / Adress

Merkez mahallesi , Ayazma caddesi NO:03 Kağıthane / İSTANBUL

GENEL YAYIN YÖNETMENİ – Editor in Chief

Kemal Tunce
k.tunce@habersitesi.org

HABER EDİTÖRLERİ – News Editors

Y. Tunce – y.tunce@habersitesi.org
H. Tunce – h.tunce@habersitesi.org
E. Tunce – e.tunce@habersitesi.org

GECE EDİTÖRÜ – Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)
Aydın Selman - a.selman@habersitesi.org

REKLAM MÜDÜRÜ – Advertising Manager
Keriman Duncu – k.duncu@habersitesi.org

YAZILIM / Software
Haber Sitesi Haber Teması

YER SAĞLAYICI / Location Provider
HostLAB Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Barış Mh. İzmir Yolu Cd. No: 202/8 Nilüfer / BURSA

Email: info@hostlab.com

BASIN BÜLTENLERİ – Press Release
Sitemizde yayınlanması istediğiniz basın bildirileri veya haberleri haber@habersitesi.org E-mail adresine gönderebilirsiniz. Gönderilen haber ve basın bildirileri Genel yayın yönetmeni ve editörlerimiz tarafından incelendikten sonra haber değeri taşıyanlar sitemizde yayına alınacaktır. HaberSitesi.org sitesinde yayınlanan köşe yazıları ve yapılan yorumların her türlü yasal sorumluluğu yazarlara ait olup HaberSitesi.org yazılarının sorumluluğunu kabul etmez.

 

Yayın İlkelerimiz ve Gizlilik Politikamız

 

Linkedin Wordpress Facebook Blogspot Pinterest

Haber Sitesi