Haber Sitesi

Spor, SPOR VE BASIN CAMİASININ RENKLİ İSİMLERİ KARAAHMETOĞLU'NUN İFTARINDA BİR ARAYA GELDİLER

SPOR VE BASIN CAMİASININ RENKLİ İSİMLERİ KARAAHMETOĞLUNUN İFTARINDA BİR ARAYA GELDİLER

Rize Barosu ve Türkiye Futbol Federasyonun efsane PFDK Başkanı Av. Hüseyin Karaahmetoğlu'nun her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar sofrasında bu yılda spor ve basın dünyasının renkli isimleri bir araya geldi

SOHBET GÜZELDİ 
Güzel sohbetlere vesile olan İftar Programına Eski Bakan Mehmet Sevigen, İstanbul İl Sağlık Müdürü Rizespor Başkan Yardımcısı Kemal Memişoğlu, Eski Milletvekili MHK Eski Başkanı Yusuf Namoğlu, Akademisyen Yazar Prof. Dr. Emin Gürses, Rumeli Federasyonu'ndan Mehmet Çifteoğlu Emekli Yargıtay Savcısı Erdoğan Güneş, Ünlü Futbol Yorumcusu Adnan Aybaba, Gazeteci Arif Ekşioğlu, Gazeteci Yazar İsmail Er, Gazeteci Atilla Türker, Gazetesi Savaş Uğurlu, Yazar Fatih Sultan Kar, Milli Futbol Takımımızın dünya 3.si olmasında büyük katkıları olan Can Çobanoğlu, Eski Futbolcu Teknik Direktör Soner Tolungüç, Fenerbahçe 1907 Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Av. Cihat Alp Karaahmetoğlu, Av. Mahmut Özgüven, Mehmet Kars ve Şükrü Alaçam katıldılar.

İftar programında Emin Gürses yaşadığı ilginç olayları anlatarak renk kattı. Av. Hüseyin karaahmetoglu iftar programına katılan dostlarına tek tek teşekkür etti ve bi rarada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

özel haberi 3/31/2024 tarihinde yayına alınmış ve en son 3/31/2024 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 0 kişi tarafından okunmuştur.

spor Haberleri

Başakşehir'in 5 maçlık serisi bitti
Başakşehir'in 5 maçlık serisi bitti...
Göztepe galibiyet serisini 3 maça çıkardı
Göztepe galibiyet serisini 3 maça çıkardı...
Galatasaray'ın şampiyonluk sayılarıyla ilgili açıklamasına Fenerbahçe'den yanıt
Galatasaray'ın şampiyonluk sayılarıyla ilgili açıklamasın...
Trabzonsporun acı günü! Kulübünün eski genel sekreteri Bülent Akyazıcı vefat etti
Trabzonspor'un acı günü! Kulübünün eski genel sekreteri Bülen...
Spor Haberleri Listesi

Haber Sitesi