Haber Sitesi

Magazin, Altınege Güçlü Kadın Ödülleri'ne Geri Sayım Başladı!

Altınege Güçlü Kadın Ödüllerine Geri Sayım Başladı!

Yerel ve ulusal alanda ses getiren 'Altın Ege Ödülleri' imtiyaz sahibi Murat Kaplan, yeni bir organizasyon için kollarını sıvadı.

Kendi alanında başarılı ve güçlü kadınlara yeni bir motivasyon kaynağı olacak bu organizasyon 'Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri' adı altında 20 Haziran'da, misafirlerini ağırlayacak. Özlem Yıldız'ın sunumu ile iş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen 35 kadını, bu gecede ödül alacak.

Ana sponsor ZESU Estetik

Murat Kaplan: Ana sponsorumuz Zesu Estetik Cerrahi Kliniği kurucusu Zeliha Kırmacı, İzmir Bayraklı'da 6 yıldır yerli ve 3 kıtadan yabancı danışanları ağırlıyor ve onlara tüm plastik cerrahi işlemleri, diş estetiği, saç ekimi ve obezite cerrahisi ile üst düzey bir sağlık turizmi hizmeti veriyor. Bu sayede İzmir şehrini en iyi haliyle tanıtıyor. Aynı zamanda bünyesinde farklı birimlerde birçok kadın iş insanını da istihdam ederek kadınların iş dünyasındaki varlığını onurlandıran ve onları her anlamda destekleyen bir kurum olduğunu da kanıtlıyor. Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin var oluş amacıyla tamamen örtüşen bir anlayışa sahip olan Zesu Estetik Cerrahi Kliniği’nin ana sponsorumuz olmasından gurur duyuyoruz ve kendisine çok teşekkür ediyoruz.

20 Haziran'da Altın Ege Güçlü Kadın Ödülleri'nin görkemli gecesinde görüşmek üzere.

https://youtu.be/pDYDSE6fxic

özel haberi 5/5/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 5/5/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 51 kişi tarafından okunmuştur.

magazin Haberleri

Muallim, Buenos Aires Uluslararası Film Festivalinde En İyi Film seçildi
"Muallim", Buenos Aires Uluslararası Film Festivali'nde "En İ...
Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı
Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı...
Son dakika: Camdaki Kız Feride kimdir, öldü mü? Nur Sürer diziden neden ayrıldı?
Son dakika: Camdaki Kız Feride kimdir, öldü mü? Nur Sürer diz...
Son dakika: Sadakatsiz Selçuk kimdir, nereli? Tarik Emir Tekin kaç yaşında?
Son dakika: Sadakatsiz Selçuk kimdir, nereli? Tarik Emir Teki...
Magazin Haberleri Listesi

Haber Sitesi