Haber Sitesi

Magazin, İş İnsanı Uğur Koman Kimdir ?

İş İnsanı Uğur Koman Kimdir ?

13 Temmuz 1990 doğumlu olan Uğur Koman Türk iş insanıdır. 10 yaşında Kazakistan’a giden ve 7 yıl orada olan ardından kökşetav lisesinden mezun olan ve ardından iş hayatına atılan isim oldukça başarılı bir iş adamıdır. Çalışma kimliğinin yanında oldukça farklı özellikleri ile de kendini geliştiren başarılı iş adamı en çok doğa sevgisi ile kendini anlatıyor. Uzun yollar sporla uğraşan ve ilk olarak güreş konusunda başarılar elde eden Uğur Koman bu konuda birçok birinciliğe de sahip. Bunlar dışında yine spor konusunda futbol ve kick box konusunda kendini geliştiren ve bu konuda da birçok başarısı bulunan iş adamı tam bir spor aşığı. 

Oldukça güzel bir aileye sahip olan ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven Uğur Koman bu konuda kendi yaptığı ağaç ev ile sevdikleri ile vakit geçiriyor. Doğayı seven ve fırsat buldukça kendini oraya atan çocukları ve hayvanları ile vakit geçiren iş adamı iş hayatında da oldukça başarılı. Altmışa yakın ülkeye ihracat yapmakta olan ve
sektördeki en fazla ihracat yapan firma olarak Komel makinada yönetim kurulu başkanı olan Uğur Koman bu konuda ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyor.

özel haberi 3/22/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 3/22/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 90 kişi tarafından okunmuştur.

magazin Haberleri

Merak uyandırdı: Kanunsuz Topraklar hangi dönem? Kanunsuz Topraklar konusu nedir, gerçek hayat mı, uyarlama mı ?
Merak uyandırdı: Kanunsuz Topraklar hangi dönem? Kanunsuz Top...
Kahtalı Mıçe kimdir, kaç yaşında, nereli?
Kahtalı Mıçe kimdir, kaç yaşında, nereli?...
Fotoğrafı şaşkına çevirmişti! Demet Özdemir iddiaları ti’ye aldı! “Bugün estetiği fazla kaçırdım”
Fotoğrafı şaşkına çevirmişti! Demet Özdemir iddiaları ti’ye a...
Yasak Elma dizisi Çetin kimdir? Erdal Bilingen canlandırıyor! Erdal Bilingen kaç yaşında?
Yasak Elma dizisi Çetin kimdir? Erdal Bilingen canlandırıyor!...
Magazin Haberleri Listesi

Haber Sitesi