Haber Sitesi

Ankara, İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut Ankara

İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut Ankara

Ankara’da yer alan firmamız, ikinci el buzdolabı ve her türlü ev-ofis eşya alımı yapmaktadır. Sizlerde İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut  diyorsanız, bizlere ulaşmanız yeterlidir. Güven sağlayan hizmetimiz sayesinde, pratik bir şekilde ikinci el eşyalarınızı sizlerden teslim alıyoruz. Ödemeler kapıda nakit bir şekilde yapıldığı için herhangi bir mağduriyet durumu da yaşanmamaktadır. Buzdolabı gibi diğer beyaz eşyalarınızı da; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi her türlü beyaz eşya ve ev eşyalarınızı bizlere satabileceğinizi belirtmek isteriz. Satmak istediğiniz eşyalarınızı, çalışma arkadaşlarımız kapınızdan teslim alır ve ödemelerde kapıda nakit olarak gerçekleştirilir.

İkinci El Mobilya ve Eşya Alanlar Etimesgut Ankara

İkinci el eşya alımı ve satımı yapan öncü firmamız sayesinde, eşyalarınızı kolay bir şekilde elinizden çıkarabilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi vb. her türlü beyaz eşya ve diğer mobilya türü eşyalarını satmak isteyenler, bizlere ulaşmaları yeterlidir. Aynı zamanda büro ikinci el eşya alımı da yaptığımızı belirtmek isteriz. İkinci El Eşya Alanlar Etimesgut , diyenler için kaliteli hizmetlerimizi sunmak istiyoruz. Eşya alımı konusunda, taşıma ve ödeme konusunda da sizleri herhangi bir mağduriyet ile karşılaştırmıyoruz.

  • İkinci el eşyalarınız kapıdan tarafımızca teslim alınır.
  • Ödemeler ise kapıda ve nakit olarak gerçekleştirilir.
  • Sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve randevu alabilirsiniz.
  • İkinci el buzdolabı gibi her türlü ev-büro eşya alımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

Etimesgut İkinci El Eşya Alanlar

Etimesgut ilçesinin hangi semtinde olursanız olun bir telefon etmeniz yeterlidir. Etimesgut ikinci el eşya alanında lider firmamızla görüşmeden ikinci el eşyalarınızı satmayınız. İkinci el eşya alımı deyince aklınıza biz gelmeliyiz. Ankara Etimesgut ikinci el eşya alanlar olarak bize kullanmadığınız mobilyalarınızın satışını yapmak için bizimle iletişimi geçin…

 

 

özel haberi 2/27/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 2/27/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 35 kişi tarafından okunmuştur.

ankara Haberleri

Bakırköy’de kontrolden çıkan araç metro yoluna uçtu: 2 yaralı #ankara
Bakırköy’de kontrolden çıkan araç metro yoluna uçtu: 2 yaralı...
Musiki Muallim Mektebi’nde kurslar başlıyor #ankara
Musiki Muallim Mektebi’nde kurslar başlıyor #ankara...
Ankara merkezli FETÖ operasyonu! 158 kişiye gözaltı kararı #ankara
Ankara merkezli FETÖ operasyonu! 158 kişiye gözaltı kararı #a...
Keçiören Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’i tamamladı #ankara
Keçiören Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’i tamamladı #anka...
Ankara Haberleri Listesi

Haber Sitesi