Haber Sitesi

Ankara, Ankara’da İkinci El Mobilya ve Eşya Alanlar

Ankara’da İkinci El Mobilya ve Eşya Alanlar

Evinizde ya da iş yerinizde fazla bulunan ya da elinizden çıkarmak istediğiniz kullanmadığınız demode olmuş zamanı geçmiş ikinci el durumuna gelmiş, ya da hiç kullanmadığınız kutusunda duran sıfır spot eşyalarınızı değerinden alan bir firma arayanlar için Irmak Spot biçilmiş kaftandır. Irmak Spot sayesinde Her türlü Spot ve ikinci el mobilya, 2 el eşyalarınızı elinizden kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Firma Ankara’da ikinci el büro mobilyası alanlar olarak; yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları, yemek masaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşyanızı almaktadır. Eşyalarınızı kolaylıkla satmak ve kar etmek için, Irmak Spot ile iletişime geçebilirsiniz. Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra, telefon ile firmaya ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızı kapıdan alarak, ödemeleriniz kapıda nakit olarak yapılmaktadır. Böylece herhangi bir mağduriyet oluşmaz. Ayrıca elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalardan herhangi bir taşıma sorunu yaşamadan kurtulabilirsiniz.

2.El Beyaz Eşya ve Antika Eşya Alanlar

Ankara yer alan firma her türlü eski ve yeni eşyanızı değerinden evinizden satın almaktadır. Spot Eşya Alanlar denince de televizyon, laptop, klima , çamaşır bulaşık  makinası, buzdolabı gibi ürünler alınmakta. Ayrıca Antika Eşya Alanlar denince de antika mobilyalar, halılar, antika tablolar, yemek takımı, bronz oturma grubu vb. gibi daha sayısız eşyanın alımını yapmaktadır. 2.el Eşya alan yerler sayesinde, kullanılmış eşyalarınızdan rahat bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca büro eşyalarınızı da elinizden çıkarabilirsiniz. Kapıdan teslim alınan eşyalarınıza, ödemeleri de kapıda nakit olarak yapıldığı için herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız. ikincielalanlar.com sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Böylece sizler için uygun gün ve saatte evinizden ya da işyerinizden ikinci eş eşyalarınızı teslim alabiliriz. Firmamız kapsamında, ödemeler kapıda ve nakit bir şekilde yapılmaktadır. Bizlere ulaşmanız ve eşyalarınızı iletmeniz yeterlidir.

Irmak Spot Ankara - Bizi Arayın

0 533 767 80 13

Hacı Bayram Mah. Ulus İtfaiye Meydanı, Temmuz Sokak No:9 Altındağ Ankara

 

 

özel haberi 2/27/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 2/27/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 39 kişi tarafından okunmuştur.

ankara Haberleri

Çankaya zabıtası esnafın yanında #ankara
Çankaya zabıtası esnafın yanında #ankara...
Çankaya 2021 yılında yeni eserlerine kavuştu #ankara
Çankaya 2021 yılında yeni eserlerine kavuştu #ankara...
Başkan Altınok, telekonferansla Azerbaycanlı başkanlarla buluştu #ankara
Başkan Altınok, telekonferansla Azerbaycanlı başkanlarla bulu...
SON DAKİKA | Başkan Erdoğan sözünü vermişti Yarın açılıyor; İşte yeni AKM #ankara
SON DAKİKA | Başkan Erdoğan sözünü vermişti Yarın açılıyor; İ...
Ankara Haberleri Listesi

Haber Sitesi