Haber Sitesi

Magazin, Hatay'da hissedilen deprem sonrası futbolculardan hala haber alınamadı! Onur Ergün'den açıklama! Hatayspor futbolcuları son durumları!

Hatay'da hissedilen deprem sonrası futbolculardan hala haber alınamadı! Onur Ergün'den açıklama! Hatayspor futbolcuları son durumları!

Edinilen bilgiye göre,Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilde hissedilen depremlerde futbol dünyasında bekleyiş sürüyor. Magazin haberi "Hatay'da hissedilen deprem sonrası futbolculardan hala haber alınamadı! Onur Ergün'den açıklama! Hatayspor futbolcuları son durumları! " haberi'nin devamını okumak için tıklayınız.

özel haberi 2/6/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 2/6/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 891 kişi tarafından okunmuştur.

Magazin Haberleri

Gelinim Mutfakta Ece kimdir, nereli? Ece Ekinci’nin kaynanası Nezaket kaç yaşında? Ece Ekinci'nin instagram adresi ve hayat hikayesi!
Gelinim Mutfakta Ece kimdir, nereli? Ece Ekinci’nin kaynanası...
3 Eylül 2021 reyting sonuçları : Müge Anlı ile Tatlı Sert, MasterChef Türkiye, Aşk Mantık İntikam reyting birincisi kim?
3 Eylül 2021 reyting sonuçları : Müge Anlı ile Tatlı Sert, Ma...
Son dakika: Yasak Elma Kumru kimdir, hamile mi? Kumru'yu Biran Damla Yılmaz canlandırıyor! Biran Damla Yılmaz kaç yaşında?
Son dakika: Yasak Elma Kumru kimdir, hamile mi? Kumru'yu ...
Sivasın saklı güzellikleri sanal dünyaya açılıyor
Sivas'ın saklı güzellikleri sanal dünyaya açılıyor...
Magazin Haberleri Listesi

Haber Sitesi