Haber Sitesi

Spor, Antrenörlerin en iyileri ve İbrahim Murat Gündüz hep birlikte

Antrenörlerin en iyileri ve İbrahim Murat Gündüz hep birlikte

14 Ocak 2023'te Tarık Sayın tarafından düzenlenen Golden Gloves Ödül Gecesi'nde İbrahim Murat Gündüz, Türkiye adına Uluslararası Spor Elçisi Ödülünü alacak. Bu özel gecede, ayrıca Türkiye Muaythai ve Kickboks Milli Takımlarının efsane antrenörü Şahin Eroğlu, Gracie family'nin namağlup hocası ve brazilian jiu jitsu'nun Türkiye'deki en önemli ismi olan Kadir Eroğlu, Türkiye'de MMA sporunun gelişmesini sağlayan usta antrenör Umut Tekin ve UFC dövüşçüsü Liana Jojua da yer alacak.


Şahin Eroğlu, Haziran 2022'de Birleşik Arap Emirlikleri'nde düzenlenen Muaythai Dünya Şampiyonası'nda Türk Muaythai Milli Takımı'nın teknik direktörü olarak 4 altın, 4 gümüş ve 10 bronz madalya kazandırarak Türk Muaythai Milli Takımı'nı dünya şampiyonu yaptı.


MMA duayeni Umut Tekin, Türkiye'nin en iyi MMA antrenörü olarak biliniyor ve onlarca MMA şampiyonu yetiştirdi. Öğrencisi Liana Jojua da, Gürcistan vatandaşı olmasına rağmen Türkiye'de yaşayan ve 'She Wolf' lakaplı UFC dövüşçüsü.
Diğer önemli isimler arasında Rickson Gracie ve Harold Harder de yer alıyor. Gracie family, bjj sporunun gelişiminde önemli rol oynayan bir aile ve Rickson Gracie, dünyanın en iyi bjj üstadı olarak kabul ediliyor. Harold Harder ise, Hollanda'da bulunan ünlü bir coach ve Kadir Eroğlu'nun öğrencisi.


Bu özel gecede, yerli ve yabancı birçok uluslararası TV ve medya kuruluşu da yoğun ilgi gösteriyor.

özel haberi 1/9/2023 tarihinde yayına alınmış ve en son 1/9/2023 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 12088 kişi tarafından okunmuştur.

spor Haberleri

Exxen maç paketi üyelik fiyatları 2021: UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi Exxen spor üyelik fiyatları ne kadar?
Exxen maç paketi üyelik fiyatları 2021: UEFA Şampiyonlar Ligi...
Serdar Dursun: Daha ölmedik yeğen
Serdar Dursun: Daha ölmedik yeğen...
Anderson Taliscadan Beşiktaş itirafı
Anderson Talisca'dan Beşiktaş itirafı...
İngiltere Lig Kupasının sahibi Liverpool oldu
İngiltere Lig Kupası'nın sahibi Liverpool oldu...
Spor Haberleri Listesi

Haber Sitesi