Haber Sitesi

Ekonomi, Yusufeli Barajı açıldı... Erdoğan'dan kara harekatı mesajı: En kısa sürede tankımızla, askerimizle kökünü kazıyacağız

Yusufeli Barajı açıldı... Erdoğandan kara harekatı mesajı: En kısa sürede tankımızla, askerimizle kökünü kazıyacağız

Edinilen bilgiye göre,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvin Yusufeli Barajı ve HES, Yeni Bağlantı Yolları ve Tünelleri, Yeni Yerleşim Bölgesi Açılış Töreni'ne katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yusufeli Barajı'nın enerji üretim kapasitesinin 2,5 milyon konutun ya da 750 bin Togg otomobilinin enerji ihtiyacını karşılayacak düzeyde olduğunu belirterek, "Türkiye'nin en çetin coğrafyasında baraj, santral, yeni yerleşim ve yollarıyla birlikte 34 milyar liralık maliyetle Türkiye Yüzyılı'na yakışır bir eseri milli bütçeden karşılayarak Artvinimiz'e kazandırdık" dedi. Törende Pençe-Kılıç harekatıyla ilgili de konuşan Erdoğan kara harekatı mesajı verdi ve "En kısa sürede tankımızla ve askerimizle, bizimle yürüyecek dostlarımızla birlikte hepsinin de kökünü kazıyacağız bunu da böyle bilin." ifadelerini kullandı.Ekonomi haberi "Yusufeli Barajı açıldı... Erdoğan'dan kara harekatı mesajı: En kısa sürede tankımızla, askerimizle kökünü kazıyacağız" haberi'nin devamını okumak için tıklayınız.

özel haberi 11/24/2022 tarihinde yayına alınmış ve en son 11/24/2022 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 13 kişi tarafından okunmuştur.

Ekonomi Haberleri

BDDK Başkanı açıkladı! Salgının başlangıcından itibaren 940 milyar lira kredi kullanıldı
BDDK Başkanı açıkladı! Salgının başlangıcından itibaren 940 m...
Emekli maaş farkları ne zaman ödenecek? 2022 zamlı SSK ve Bağ-Kur emekli maaşı ne zaman yatacak?
Emekli maaş farkları ne zaman ödenecek? 2022 zamlı SSK ve Bağ...
Gıda etiketlerinde yanıltıcı ifade, isim, görsel kullanılamayacak
Gıda etiketlerinde yanıltıcı ifade, isim, görsel kullanılamay...
Aralık ayın enflasyon rakamları açıklandı mı, ne zaman belli olur? Aralık ayı TEFE - TÜFE rakamları ayın kaçında açıklanır?
Aralık ayın enflasyon rakamları açıklandı mı, ne zaman belli ...
Ekonomi Haberleri Listesi

Haber Sitesi