Haber Sitesi
rare 3d metaverse project

Magazin, Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!

Edinilen bilgiye göre,Survivor'da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası son eleme adayı belli oldu ve 4'lü potadan bir isim elendi. Survivor'da son olarak Anıl Berk Baki ve Atakan elenmişti. Bu akşam Survivor'da adaya bir kişi daha veda edecek ve çeyrek finale kalan isimler belli olacak. İzleyiciler, ''19 Haziran Survivor kim elendi, kim gitti? Adaya hangi isim veda etti? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?'' sorularına yanıt arıyor. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşanıyor. Survivor 2022 All Star yarışmasında bu akşam yeni haftanın üçüncü ve son dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında kıyasıya bir rekabet yaşandı. Bu akşam bir yarışmacı adaya veda etti. Peki ama Survivor'da kim elendi? 3. dokunulmazlık oyununda kıran kırana mücadele yaşanıyor. Peki ama Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayı kim oldu?Magazin haberi "Survivor'da kim elendi, gitti? Ogeday mı elendi? 18-19 Haziran 2022 Survivor veda eden isim belli oldu! İşte Survivor SMS sıralaması, oy puan durumu!" haberi'nin devamını okumak için tıklayınız.

özel haberi 74 kişi tarafından okunmuştur.

Magazin Haberleri

Şarkıcı Murdaya hapis şoku! Cezası belli oldu
Şarkıcı Murda'ya hapis şoku! Cezası belli oldu...
Nursel Ergin kimdir? Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin kaç yaşında? Nursel Ergin eşi Murat Akyer ve çocuğu Bengü Çınar kimdir?
Nursel Ergin kimdir? Gelinim Mutfakta sunucusu Nursel Ergin k...
Ayberk Pekcan kimdir, neden öldü? Ayberk Pekcan aslen nereli? İşte oynadığı dizi ve filmler...
Ayberk Pekcan kimdir, neden öldü? Ayberk Pekcan aslen nereli?...
Aslıhan Doğan Turan pilav yarışında sınıfta kaldı
Aslıhan Doğan Turan pilav yarışında sınıfta kaldı...
Magazin Haberleri Listesi

Haber Sitesi