Haber Sitesi

Guncel, Kuru Çiçekli Taçlar Hayalperest Boncuktan Alınır

Kuru Çiçekli Taçlar Hayalperest Boncuktan Alınır


Düğün törenlerinde, nişan organizasyonlarında, söz törenlerinde ve daha pek çok organizasyonda organizasyonun baş tacı gelinler için önemli aksesuarlar arasında hiç şüphesiz ki taçlar var. En görkemlisinden en sadesine kadar kişinin zevki dolayısı ile çeşitlendirmek mümkün. Son zamanlarda gelinlerin sade düğün arayışları, yaz düğünlerinin popülerliğini koruması, kır düğünlerinin revaçta olması çiçeklerle yapılan süslemeleri artırdı. İşte çiçekler bu noktada taçları da süslemeye başladı. taze çiçeklerle yapılacak olan bir gelin tacı uzun süre dayanamaz. Hatta gecenin sonunda çoktan solmuş olabilir. İşte bu noktada kuru çiçekli taçlarda sahnelere çıkmaya başlamış bulunuyor.Kuru çiçekli taçlar genel olarak kurutulmuş gerçek çiçekler ve kurutulmuş görünümlü yapay çiçeklerin karması ile oluşmaktadır. Yapay çiçek denildiği zaman günümüz teknolojisinde her tür gerçek çiçeğin birebir taklidi olarak yapay çiçekler tasarlanabiliyor ve kurutulmuş çiçek görüntüsü sergilenebiliyor. Bu da kuru çiçekli gelin tacı taçlar için tam manası ile elverişli bir ortam sunuyor.

Cipsolu taçlar ise taça daha havalı ve renkli bir görüntü katmak amacı ile özel olarak tasarlanmaktadırlar. Kuru çiçeklerin özel yöntemlerle dökülme yapmayacak şekilde birbirine bağlanması ve sabitlenmesi ile ortaya çıkmaktadırlar. Cipsolu taçlar dilediğiniz taze görüntüyü özel tasarım kuru çiçekli tacınıza vermektedir. Genel anlamda cipsolu kuru çiçekli taçlar uzun yıllar saklanmaya elverişli taçlardır. Kolaylıkla yıpranmazlar ve tekrar tekrar kullanılabilirler. Normal taçlara göre daha ekonomiktirler. Dilediğiniz çiçeğin birebir imitasyonu ile tasarlanmaktadırlar. Bu sayede gerçek kurutulmuş çiçek görüntüsünü yakalamanızı sağlarlar.

Kurutulmuş çiçekli taçlar arasında şoklanmış kurutulmuş çiçekli taçlarda bulunmaktadır. Ne demektir şoklanmış taç, gerçek çiçeklerinde arasında bulunması sebebi ile kullanılacağı güne kadar bozulma yapmaması için özel yöntemlerle şoklanırlar ve havası alınmış paketlerde muhafaza edilirler.

özel haberi 4/20/2022 tarihinde yayına alınmış ve en son 4/20/2022 tarihinde güncellenmiştir. Bu haber 129 kişi tarafından okunmuştur.

guncel Haberleri

Bangladeşte Arakanlı Müslümanların yaşadığı kampta yangın çıktı
Bangladeş'te Arakanlı Müslümanların yaşadığı kampta yangın çı...
YÖK Başkanı Özvardan ikinci ek yerleştirme açıklaması: Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum
YÖK Başkanı Özvar'dan 'ikinci ek yerleştirme' açıklaması: Bu ...
ABDde enflasyon şubatta 40 yılın zirvesindeki yerini korudu
ABD'de enflasyon şubatta 40 yılın zirvesindeki yerini korudu...
Ordu-Giresun Havalimanında ulaşıma sis engeli! Seferler iptal edildi
Ordu-Giresun Havalimanı'nda ulaşıma sis engeli! Seferler ipta...
Guncel Haberleri Listesi


"Haberlerimizin ve diğer içeriklerimizin çoğalması bizi sadece mutlu eder. İçeriğimiz kullanılırken kaynak gösterilmesini ve bu sayede haberi oluşturanın emeğine saygı gösterilmesini bekliyoruz. Yayınlanan bu haber, HIZLIBUL sitesinin umuma açık şekilde paylaşmış oldugu zengin site özeti haber kaynakları üzerinden alınmıştır.
Haberin detaylarına ilgili haber sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yayınlanan haberlerin her tür sorumluluğu ve telif hakları yazarlarına aittir ve kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler."

Künye / Çerez Politikası / İletişim / Yayın Politikası / Gizlilik İlkeleri / Basında Biz

Google News / Deyimler / Rüyalar / Atasözleri

ucuz takipçi satın al

Haber Sitesi A.Ş.

Haber Sitesi